On üldtuntud tõsiasi, et ettevõtte edu turul sõltub tema võimekusest olla innovaatiline. Indiviidid peavad mõistma, kuidas nemad sellisesse innovaatilisse kultuuri sobituvad ning mida nad peavad selle toetamiseks tegema. On oluline, et innovatsiooni kontseptsiooni ei aetaks segamini mõtteloomega. Mõtteloome kujutab endast loominguliste ideede genereerimise kontseptsiooni. Struktureeritud ja tõhus tõenduspõhine innovatsiooni protsess võimaldab ideede prioriseerimisest aru saada vilka äritegevuse ajal.
Global Innovation Game demonstreerib praktiliselt nii mõtteloome kui ka innovatsiooni protsessi. Ilma innovatsiooni protsessita ei saa ideesid valideerida, prioriseerida ega kavandada. Meeskonnatöö programmid võimaldavad seda kontseptsiooni demonstreerida praktilisel ning meeldejääval viisil. Näiteks antakse leiutamise ja ehitamise teemalises meeskonnatöö programmis Ahelreaktsioon meeskondadele terve rida ideid, mille nad peavad endale selgeks tegema, prioriseerima ning kõige lõpuks valmis ehitama. Innovaatilisust saab rakendada tööülesannete puhul ka mikrotasandil ning seda demonstreerivad praktikas ehitamisega seotud meeskonnatöö programmid. Järgides plaanide järjestust ning otsustades, kuidas neid täide viia, saavad meeskonnad olla oma teostuses innovaatilised ehk nad peavad välja mõtlema, kuidas kasutada limiteeritud aja jooksul ressursse parimal võimalikul viisil. Meeskond saab demonstreerida oma innovaatilist kultuuri originaalsete mõtete täideviimise ning teostuse või protsesside muutmise kaudu.
Meeskonnatöö programmi vältel tuleb ilmsiks, et mõned meeskonnad on teistest innovaatilisemad. Peale üritust analüüsitakse programmi ning tehakse kokkuvõtlik ülevaade, mille raames jagatakse teadmisi innovatsioonitehnikatest, mida on võimalik äris kasutada.
Siin on valik Catalysti populaarsematest ärisimulatsioonidest ning meeskonnatöö lahendustest, mis on loodud innovatsiooni silmas pidades.
Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,
kui teil on erisoove või soovite alustada
meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!